Bezbłędnie, szybko i niedrogo. Oprogramowany system - specjalnie dla szkół. Prosty w obsłudze - wystarczy podstawowa znajomość użytkowania programów w środowisku Windows.

Aktualny cennik
program "Testy-S8" obsługujący dowolny skaner
(większość modeli - również z ADF - automatycznym podajnikiem)
3570 zł
kompletny skaner testów "Testy8" 7140 zł lub:
kompletny skaner ankiet "Ankiety4" 7140 zł
program "Bank Zadań Testowych4": 3480 zł
dodatkowo do systemu "Testy" można dokupić:  
Pakiet rozszerzeń programu "Testy" - "TestyMAX": 4560 zł
program "Ankiety" z 20% rabatem 2830 zł
program "Bank Zadań Testowych4" z 20% rabatem 2780 zł
program "Bank Zadań Testowych4" z 50% rabatem* 1740 zł
zainstalowanie, uruchomienie programu i przeszkolenie obsługi u klienta. W szkoleniu może wziąć udział dowolna liczba osób, szkolenie trwa do sześciu godzin. Dojazd bezpłatny na terenie całej Polski. 600 zł
* Rabat 50% przysługuje klientom, którzy zakupili komplet: Skaner Testów + program ANKIETY
Ceny netto - do podanych cen należy doliczyć podatek VAT 23%.
Uwaga!!!
placówki oświatowe nie płacą podatku VAT od zakupu sprzętu komputerowego

W podanych cenach zawarta jest roczna gwarancja, oraz prawo do bezpłatnego otrzymania udoskonalonej wersji programu oraz 50% rabatu przy zakupie nowej wersji programu. (kompletny zestaw składa się ze statywu z zamocowaną specjalną kamerą USB i zasobnikiem na karty testowe, kabla połączeniowego oraz oprogramowania). Przy zakupie skanera proponujemy szkołom promocyjny pakiet (w cenie 1zł +VAT) - zainstalowanie i uruchomienie programu, skonfigurowanie komputera użytkownika, (w tym również koszty transportu i dojazdu), przeszkolenie obsługi.

Przy zakupie więcej niż jednego egzemplarza programu zostanie udzielony 20% rabat.

Możliwe jest również zamówienie programu na żądanie specjalnie dostosowanego do indywidualnych potrzeb klienta.

Wymagania sprzętowe
Program należy zainstalować w komputerze klasy Pentium lub lepszym z min. 528MB pamięci RAM. Program wymaga systemu Windows 2000 lub nowszego. Do wydrukowania kart indywidualnych potrzebna jest drukarka laserowa. Zalecana karta dźwiękowa i głośniki.Bank Zadań Testowych - OFERTA WSPÓŁPRACY dla wydawnictw.TESTY
Proponujemy Państwu również usługę polegającą na wszechstronnej pomocy i doradztwie w przygotowaniu testu od samego początku, szybkim sprawdzeniu i profesjonalnej analizie wyników aż do wydrukowania wyników. Cena uzależniona będzie od szczegółowych warunków umowy. Średnio będzie to 100 - 200 zł za 100 sztuk kart testowych.(w tym nieodpłatne dostarczenie kart testowych).

Oferta dla szkół - na zlecenie dyrektorów szkół i samorządowych władz oświatowych możemy przeprowadzić badania procesu kształcenia i wychowania w szkole podstawowej i gimnazjum oparte o procedury pomiaru dydaktycznego:

Dla szkół podstawowych:

  • Badania sumujące z zakresu nauczania zintegrowanego badające przygotowanie dziecka do nauki w II etapie edukacyjnym, przeprowadzane w pierwszym semestrze klasy czwartej;
  • Badania kształtujące z zakresu podstaw programowych realizowanych w nauczaniu przedmiotowym w II etapie edukacyjnym, przeprowadzane po zakończeniu I semestru nauczania w klasach IV, V, VI;

Dla gimnazjów:

  • Badania kształtujące, oceniające stopień realizacji podstaw programowych w nauczaniu przedmiotowym, przeprowadzane po zakończeniu I semestru nauczania w klasach I i II.
  • Badania uwarunkowań osiągnięć szkolnych uczniów (m.in. badania postaw uczniów, wpływu środowiska społecznego, zależności od kwalifikacji zawodowych nauczyciela) przeprowadzane w klasie II lub III.

» Gwarantujemy najwyższą jakość i niezależność badań

Koszty:
Każde zlecenie jest wstępnie indywidualnie kosztorysowane i przedstawiane do akceptacji zleceniodawcy. Znaczącą pozycję stanowi koszt narzędzi, przygotowywanych specjalnie do potrzeb danego badania. Z tego powodu całkowity koszt badań może być stosunkowo niski, jeśli w jednym terminie badane będą szkoły całego powiatu (od 1,50 gr. za 1 ucznia) oraz wyższy, jeśli badania zleci tylko jedna szkoła (ok. 4,- zł za 1 ucznia). Ceny nie obejmują przygotowania testów. Ceny netto.

ANKIETY - usługi

Chcielibyśmy zaoferować Państwu usługi polegające na przeprowadzeniu ankiety w Waszej uczelni:

  • Wydrukowanie kart
  • Wczytanie ankiet
  • Przeprowadzenie analizy statystycznej
  • Wydrukowanie wyników

Koszt usługi zależy od liczby kart ankietowych i przykładowo dla 2000 kart wynosi 1 zł netto od jednej karty.